Zawieszki do prezentów, pudełka prezentowe, albumy z serii Celebration

Zawieszki do prezentów, pudełka prezentowe, albumy z serii Celebration

Święta mają swoją dramaturgię, swój dobrze znany rytm, momenty mniej i bardziej istotne, oraz te rozstrzygające, a może nawet kluczowe. Decyduje dojrzałość, doświadczenie i życiowa perspektywa. Według najmłodszych w świętach chodzi o prezenty, a funkcją wigilijnej wieczerzy jest budowanie napięcia przed clue programu – prezentami właśnie. Zważywszy, że minimalny nawet dziecięcy pierwiastek przetrwa w każdym dorosłym życiu – zwyczaj obdarowywania jest ważny dla wszystkich.

W prezentach liczą się emocje, radość i komunikat, że ktoś jest dla nas ważny, i poczucie, że to my właśnie jesteśmy dla kogoś kimś wyjątkowi. Komunikujemy to nie tylko wyborem prezentu, ale też formą, jaką prezentowi nadamy. Ważne, by prezent był od serca, a tego dowodzi także dbałość o opakowanie. 

Pudełka

Kolekcja Happy Color z serii Celebration to bardzo ładne i praktyczne pudełka na prezenty. Efektowne i eleganckie, idealnie nadają się do pomieszczenia niedużych bibelotów, biżuterii, ale także voucherów podróżnych, biletów na koncert itd. Jeden wzór to modny craft ze złoceniami w kształcie listków, drugi – śnieżna biel z również złotymi kropkami. Dostępne pojedynczo i w zestawach, pomogą opakować prezenty dla całej rodziny. Pudełka są wykonane z mocnego kartonu i przeznaczone do niedużych podarków (21 cm x 10 cm, 15 cm x 8 cm). 

Zawieszki

Prezenty warto zaopatrzyć w zawieszki, które pełnią rolę bilecików. Zamiast naruszać spójność opakowania, dołączmy bileciki, na których piszemy imię osoby obdarowanej, może jakąś dedykację, może też imię obdarowującego. Możemy skompletować całość dodając zawieszki Happy Color z serii Golden Dots, Forest albo Botanic

Albumy

Świąteczne chwile warto uwiecznić, by cieszyć się nimi później, gdy bożonarodzeniowy śnieg zniknie na dobre. Okazją po temu mogą być choinkowe prezenty w postaci albumów Happy Color. Te śnieżnobiałe Botanic (z odręcznymi rysunkami!) lub Golden Dots (ze złotymi kropkami) świetnie rymują się z zimową aurą. Eleganckie kraftowe ze złoconymi listkami z serii Forest przywołują blask wigilijnych świec w stylu retro. Czy nie pięknie byłoby je wypełnić zdjęciami z rodzinnej wigilii? Albo z postępów wnuka w karkołomnej sztuce raczkowania? To byłby dopiero prezent!