Piórniki są SMART

Piórniki są SMART

Bycie SMART polega m.in. na inteligentnym zarządzaniu (wszystkim) i wielofunkcyjności. Te same przedmioty pomagają nam w różnych sferach życia w sposób prosty, lecz efektywny. W sprytny sposób oszczędzamy czas (na zakupy), pieniądze (również) i planetę. Wystarczy pomyśleć, przejrzeć stan posiadania i być SMART.

  • Podstawowa funkcja piórnika jest oczywista. To po prostu pokrowiec na „pióra”, czyli wszelkie przybory do pisania oraz przydatne przedmioty w rodzaju gumek, temperówek itd. Wyposażony w rozmaite przegródki, sprawia, że potrzebne narzędzia są pod ręką, a dostęp do nich jest łatwy. Jest przy tym pojemny – np. prostokątny piórnik Happy Color z kolekcji Afrykanki – choć nie zajmuje wiele miejsca.  Idealny do szkoły i do organizowania przestrzeni w domowym biurku.
  • Z biegiem czasu gromadzimy przeróżne długopisy, ołówki, kredki, mazaki itd. Aby nie pogubić się w tym nadmiarze i nie wyruszać na rozpaczliwe poszukiwania, wystarczy odpowiednio posegregować te narzędzia. Najbardziej odpowiednie, ze względu na kształt, będą małe piórniki prostokątne od Happy Color. Łatwo je odróżnić (różne kolory) i wciąż można kompletować nowe, stosownie do potrzeb.
  • Dzieci spędzają coraz więcej czasu w podróży – do domu, do szkoły, na angielski, koszykówkę itd. Potrzebują schowka na legitymację, bilety, kartę biblioteczną czy sieciówkę, a także klucze, telefon – czegoś większego niż portfel, mniejszego niż plecak. Tu bardzo pomocne będą piórniki z popularnej serii Cool Gang. Do wyboru mniejszy lub większy, w różnych kolorach i z wizerunkami ulubionych postaci.
  • Potrzebujesz smart torebki/saszetki? Na przyjęcie, na imprezę, na wyjście ze znajomymi? Piórnik Happy Color jest w sam raz by zmieścić telefon i np. bilet do teatru.
  • Zanim wylecisz za granicę, musisz wiele razy okazać paszport, bilety itd. Zamiast za każdym razem sięgać do plecaka czy walizki bądź smart i zaopatrz się w płaski piórnik/saszetkę Happy Color. W sam raz by zmieścić w nim kilka dokumentów i mieć go wciąż pod ręką.
  • Mała wygodna kosmetyczka na krem, dezodorant, pilniczek i kilka innych drobiazgów? Tu znów świetnie się sprawdzi piórnik Cool Gang. Praktyczny, z kieszeniami wewnątrz i dwoma rozmiarami do wyboru.