Paleta wiosennych zieleni w farbach, blokach

Paleta wiosennych zieleni w farbach, blokach

Po zimowych bielach i szarościach przyszedł w końcu czas na zieleń. A ta niejedno ma imię – od soczystej trawiastej, poprzez delikatne groszki i mięty, na ekskluzywnym turkusie bynajmniej nie kończąc.

Materiały papiernicze Happy Color mienią się zielenią.

Znajdziemy ją w gładkich blokach technicznych (także w zestawie XXL albo w Giga Bloku), w klasycznych blokach rysunkowych (np. w ekonomicznym Big Bloku). Inną propozycją są bloki z motywami, z których stworzyć można niemal dowolną plastyczną kompozycję. Tu warto zwrócić uwagę na zestaw Green, ale również na wybrane arkusze zestawów Basic, Natura albo Spring. Arkusze mają bardzo interesujące i niejednoznaczne wzory, i idealnie nadają się do tworzenia laurek, zaproszeń i projektów decoupage. 

Zestawy zieleni w różnych tonacjach odnajdziemy w Blokach Deco – zwłaszcza bloku Green. Zawarte w nim zielenie to historia biegnąca od wczesnej wiosny, poprzez soczyste lato, na butelkowej jesiennej zieleni kończąc. I właśnie takie sezonowe zielenie możemy również odnaleźć w bogatych kolorystycznie zestawach Bloków Deco – Spring, Summer, Forest. Przy użyciu bloków dekoracyjnych można stworzyć zaproszenia, pamiątkowe karty, ozdoby spod znaku scrapbookingu. Bardzo ciekawe są też barwione w masie (a więc z wyjątkowo trwałym kolorem) Bloki Efekt – to bardzo wyszukane i oryginalne wzory, w których zieleń, np. w zestawach Passion albo Orient, jest nieoczywista i trudna do zakwalifikowania. W poszukiwaniu niecodziennych efektów warto sięgnąć po Papier Ozdobny Deco (welwet, metalic, brokat), których faktura stwarza możliwości wykraczające poza klasyczny papier.

Papier Happy Color – odpowiednia faktura i gramatura – nadaję się do komponowania przestrzennych dekoracji i tworzenia w różnych technikach: z użyciem ołówka, kredy, węgla, ale także farb plakatowych, temper i cięższych akryli. Zieleń w akrylach jest bardzo bogata, poza klasykami znajdziemy tu szmaragd, chrom, limonkę, ciemną oliwkę, zieleń z efektem fluo, a nawet cały zestaw (Green) zieleni w 12 tonacjach. Również w temperach i zestawach farb olejnych Happy Color odnajdziemy różne odcienie zieleni. Wiosna zapowiada się malarsko!