Impreza karnawałowa z Happy Color

Impreza karnawałowa z Happy Color

Karnawałowa impreza wymaga uwiecznienia, nie można pozwolić, by zapomnieniu uległy wszystkie fantazyjne stroje, przebrania i – przede wszystkim – radosne nastroje uczestników zabawy. Kluczem niech będzie fotobudka, która sprawi, że Sylwester będzie niezapomniany.

Duże pudło kartonowe z wyciętym frontem będzie imitować klasyczny automat do zdjęć. W uproszczonej wersji może to być rama, która nada kadrowaniu stylu retro. Od jej wystroju i użytych akcesoriów będzie zależał styl fotografii, a może i całej zabawy. 

Okulary

Takie w stylu Eltona Johna albo Donny Summer nadadzą zabawie rozmachu i dyskotekowego sznytu. Wycięte z grubego kartonu Happy Color (np. Karton Biały 250 lub 200 g), oklejone piankowymi arkuszami brokatowymi i wzmocnione uchwytami (tu można wykorzystać pałeczki do sushi) uczynią z nas gwiazdy estrady.

Boa

Zwykły sznurek należy gęsto obwiązać nie za długimi paskami różnokolorowej bibuły marszczonej. Po zawiązaniu paski można przystrzyc nożycami, by nadać „szalowi” gęstości. Zestaw bibuły Happy Color zawierający mix 5 perłowych kolorów stworzy spójną kompozycje, która będzie się mienić światłem.

Komiksowe dymki

Wystarczy blok techniczny, z którego wytniemy charakterystyczne dymki znane z komiksów. Pomalowane żółtym albo niebieskim akrylem stworzą klasyczne tło znane z Kapitana Żbika czy opowieści o Kajku i Kokoszu. Pozostaje wykaligrafować zabawne hasła (Nikt nie jest doskonały, Bywałem na lepszych Sylwestrach, Królowa parkietu itd.), używając grubego czarnego flamastra.

Peruka

Fantazyjne afro albo długie loki w stylu hippie wpiszą się doskonale w nastrój przebieranek i maskarady. Bazą będzie stary czepek kąpielowy, do którego doklejamy za pomocą taśmy dwustronnej długie paski filcu dekoracyjnego Happy Color w wybranym kolorze. Jeśli chcemy stworzyć sprężyste loki, możemy zastosować dekoracyjne tasiemki używane do bukietów czy przewiązywania prezentów.