Happy Color_Smart – czyli wiele zastosowań tych samych rzeczy – bloki z motywami – co i jak ozdobić

Happy Color_Smart – czyli wiele zastosowań tych samych rzeczy – bloki z motywami – co i jak ozdobić

Papiery dekoracyjne z motywami stwarzają kapitalne możliwości zdobnicze, nie każąc nam spędzać długich godzin nad realizacją naszych planów. Z pomocą przychodzą nam gotowe wzory, nierzadko bardzo misterne i efektowne, zaś pasja i inwencja wciąż pozostają po naszej stronie.

Bloki Geometric, Basic, Green, Red układa się w motywy, które przywodzą na myśl nadchodzący kalendarz świąt, uroczystości i innych okazji do celebrowania, które upamiętniamy laurkami czy okolicznościowymi kartkami. Wielkanocny i wiosenny charakter bloków wypełniają żywe pastele, żółcie, wszelkie odcienie zieleni. Obok nich blok z motywami biało-czerwonej flagi, które będą popularne na początku maja. Bloki Animals i Natura ze swymi akwatycznymi (ten morski błękit!) i florystycznymi wzorami to już zapowiedź dłuższych i ciepłych dni, które coraz chętniej spędzamy na powietrzu. 

Laurki, tak jak kartki, można wręczać z niemal każdej okazji – urodziny, imieniny, zakończenie szkoły. Wręczamy je rodzicom, babciom, czasem nauczycielom. Do wykonania kartki wystarczy blok z odpowiednim motywem – wybór jest wyjątkowo szeroki. Wystarczy pięknym kaligraficznym – lub przeciwnie – nieporadnie dziecięcym pismem napisać życzenia, korzystając z markera.

Wiosna to czas ślubów, a zatem kolejna okazja do wręczania kartek z życzeniami. Najbardziej zapamiętane będą te wykonane własnoręcznie w duchu DIY. Stonowana elegancja, która towarzyszy takim wydarzeniom, wyraża się w kolorach srebra i écru – bloki Elegance i Harmony idealnie będą pasować do takich okazji.

Misterne wzory bloków z motywami, np. szkockie kraty z serii Textile albo kolorowe secesyjne romby połączone z barwami wiejskich zapasek, czy holenderskich pól aż się proszą o uwiecznienie. Kolaż to świetna sposób na wykorzystanie takiego wzoru. Wzbogacony o inne elementy, z odmienną fakturą i stylistyką, umieszczony w antyramie, będzie świetną ozdobą domu.

Kolekcja papierów dekoracyjnych z motywami Happy Color jest bardzo bogata i różnorodna. I aż się prosi, żeby znaleźć pretekst do jej wyeksponowania i umilania codziennego życia. Zakładki, obrazki w ramce, okładki pamiętników i albumów ze zdjęciami – jest wiele możliwości, by otoczyć się cieszącymi oko drobiazgami.