SMART – długopisy wymazywalne

SMART – długopisy wymazywalne

Długopisy wymazywalne to szkolny (i nie tylko) przebój, bez którego trudno się obyć. Specjalna formuła tuszu i dostosowana do jego właściwości gumka, sprawiają, że zapis rzeczywiście jest usuwalny. Bez uszczerbków dla kartki, zeszytu itd.

Długopisy wymazywalne Happy Color sprawdzają się w różnych sytuacjach, prowokują do szkolnej pracy, inspirują do zabawy – wciąż pełniąc swą podstawową funkcję długopisu. Dzięki swej wszechstronności przynależą do świata SMART.

  • Robienie notatek przy użyciu długopisu wymazywalnego daje duże poczucie komfortu. Zapisując na gorąco to, co mówi nauczyciel, nie jest trudno o popełnienie błędu. Zamiast skreśleń, korektora, zwykłej gumki, wystarczy zastosować długopis wymazywalny, usunąć błędny fragment specjalną gumką i wpisać poprawiony tekst.
  • Krzyżówki i sudoku rozwiązywane z użyciem długopisów wymazywalnych stają się zajęciami z gatunku smart. Wymazywanie liter w tego rodzaju rozrywkach jest bardzo częste i może sprawić, że cała konstrukcja staje się nieczytelna. Z pomocą przychodzi długopis wymazywalny, który pomoże nanieść korekty, nie pozostawiając po tym śladu.
  • Poprawianie wypracowań, sprawdzianów polegające na ich przepisywaniu wraz ze skorygowanymi fragmentami jest męczące i czasochłonne. Tu też przyda się długopis wymazywalny, który pozwoli skupić się wyłącznie na fragmentach wymagających poprawki.
  • W każdą pisemną pracę domową, nawet po ostatecznym sprawdzeniu i przepisaniu „na czysto”, może wkraść się niechciany błąd. Najlepszy sposób, aby wprowadzić poprawkę bez potrzeb „popsucia” zeszytu skreśleniami i dziurami po gumce, jest właśnie długopis wymazywalny.
  • Praca krawcowej też staje się smart za sprawą długopisu wymazywalnego. Kreślenie linii pod fastrygę czy inne poprawki krawieckie jest już całkowicie odwracalnym procesem. Po tuszu nie pozostaje najmniejszy ślad.
  • Długopisy wymazywalne Happy Color stały się już obiektem kolekcjonerskich łowów. Kolejne serie tematyczne Happy Band (np. Rybki, Żyrafy, Kaczki) budzą zrozumiałe zainteresowanie. Można z nich stworzyć teatrzyk zwierząt, gadające zoo i inne pobudzające wyobraźnię zabawy.
  • Kolekcjonerskim rarytasem jest zestaw Cool Gang ze skuwkami, które można dowolnie wymieniać. Każda ze skuwek wyobraża popularną postać gangu, którego przygody coraz mocnej absorbują dzieci. Dysponując nawet niepełną kolekcją skuwek, z których każda reprezentuje jednego z bohaterów, można tworzyć całe scenariusze przygód Cool Gangu i uzupełniać je o nowe postaci.
  • Długopis wymazywalny służy również do robienia psikusów i kawałów związanych z tuszem sympatycznym. Pożytek z tego nie tylko towarzysko-rozrywkowy, takie zabawy uczą też kreatywności, zręczności i rozwijają wyobraźnię.

.