Powrót do szkoły w modnym stylu

Powrót do szkoły w modnym stylu

Powakacyjną nostalgię umilą praktyczne i atrakcyjne przybory szkolne: nie dość, że przydatne, to jeszcze bardzo stylowe. 

Długopisy

Długopis to podstawowe narzędzie pracy w szkole, ale nie tylko. Powinien być niezawodny, długo służyć i gładko sunąć po kartce papieru. W przypadku najmłodszych roczników warto pamiętać, że przeskok z beztroskiej przedszkolnej zabawy w świat lekcji i zadań domowych, powinien odbywać się możliwie bezkolizyjnie. Ładne długopisy Happy Color z atrakcyjnym wzorem przyciągają dziecięce oko i umilają lekcje. Obłędnie kolorowa seria Feel the Jungle z motywami egzotycznej flory i fauny albo równie egzotyczne Żyrafy czy – bardziej swojskie – Kaczki to niemal maskotki, które pozwolą oswoić szkolną codzienność. Osobna kategoria to bardzo lubiana przez dzieci seria Cool Gang, na którą składa się seria długopisów z wymiennymi skuwkami, które prezentują postaci grupy przyjaciół. Można nimi oczywiście pisać, można nimi się bawić i tworzyć kreatywne opowieści. Wszystkie te długopisy, na co warto zwrócić uwagę, są wymazywalne, co w przypadku najmłodszych ma duże znaczenie.

Worki

Na trampki, na drugie śniadanie, na dodatkowe przybory plastyczne – od lat nie wychodzą z mody i okazują się być bardzo przydatne. Przy wyborze szkolnego worka warto zwrócić uwagę na materiał i jakość wykonania. Worki Happy Color są bardzo trwałe i stworzone z materiałów, które łatwo się czyści i myje. Niebagatelna rzecz w przypadku najmłodszych to atrakcyjny wzór, który umili szkolne poranki i codzienną rutynę. Worki z serii Pixi spodobają się młodym fanom nowych technologii, prezentując motyw pikseli z komputerowych ekranów. Bardzo popularne worki z serii Cool Gang to inna forma opowieści o grupie przyjaciół – można je dopasować do innych gadżetów i narzędzi (piórniki, długopisy), tworząc komplementarną całość. Co ważne – worki można również nosić jak plecak, dzięki odpowiednio uformowanym sznurkom, które posłużą za szelki.

Piórnik

Piórnik to absolutne must have, pozwoli pomieścić niezbędne przybory i narzędzia i uporządkuje szkolną, i nie tylko, codzienność. Te serii Pixi, Skate i Black&White są najbardziej pojemne. Prostokątne Duże albo Owalne Duże pomieszczą kredki, flamastry, pędzelki, przybory kreślarskie, cyrkle, gumki, temperówki – wszystko! Te mniejsze w formie tub, będą przydatne w starszych klasach, gdzie używa się nieco bardziej wyselekcjonowanych przyborów. Warto zwrócić uwagę na po trosze piórniki, po trosze saszetki z serii Cool Gang. Można ich używać jak klasyczne piórniki, ale również jak przyborniki czy saszetki na niezbędne szkolne skarby. Z powodzeniem można w nich przechowywać klucze, bilety komunikacyjne, legitymacje czy telefon komórkowy.