Cool Gang – najbardziej “Happy” Gang na świecie

Cool Gang – najbardziej “Happy” Gang na świecie

Lubicie super historie z super bohaterami? W dodatku takie, w których jest mnóstwo przygód, psikusów, dziwnych zwrotów akcji, a sami bohaterowie są niezłymi gagatkami?

Poznajcie zatem nasz Cool Gang!

Nie od dziś wiadomo, że dzieci i dorośli lubią kolekcjonować. Znaczki, kamienie, historyjki z gum do żucia, karty z piłkarzami…

Ale za każdą prawdziwą kolekcją kryje się historia. O miejscach, o postaciach, o zdarzeniach. Czasem to jest historia, która pojawia się wraz z kolejnym elementem kolekcji. Czasem, żeby powstała, trzeba mieć jej wszystkie elementy.

Nasza kolekcja składa się z długopisów i skuwek. Długopisy są 4. Na każdy z nich pasuje inna skuwka – super COOL-GANGOWY bohater.

Każdy, to temat na osobną opowieść, ale dopiero razem stanowią niezły GANG.

Same przedmioty, na które są przeniesione super moce, też są cool. Długopisy mają wkłady ze specjalnym atramentem, który można wymazać. A można to zrobić za pomocą magicznej gumki, która znajduje się na górze skuwki.

Możemy dzięki temu skorygować każdy błąd (przynajmniej ten na papierze 😉

A wracając do Gangu – urzęduje on w szkole. Jeśli pomyślałeś, że to jest zwyczajna szkoła, to nic bardziej mylnego.

Uwierz mi: i Ty i ja marzylibyśmy o tym, żeby chodzić do takiej szkoły.

Szkołą rządzi Master. Tylko on może zapanować nad tą zgrają.

Mędrzec, szaman, starszyzna plemienna; doradza, rozstrzyga, dba o ciągłość ponadczasowego ładu, stoi na straży porządku świata opartego na prastarych naukach i mądrości; nosi talizmany, używa ziół i czarów, posługuje się amuletami; czyta z gwiazd, zna się na astrologii; odczytuje znaki.

Zobacz, jak wygląda:

Skuwka z Masterem to nie lada gratka. Każdy marzy, żeby ją zdobyć. W piórniku jest jak amulet – przynosi szczęście, daje siłę, pozwala zachować spokój w każdej sytuacji.

Chcesz poznać kolejnych bohaterów?

Śledź nas na Facebooku i Instagramie oraz czytaj naszego bloga – super historie z Cool Gangiem przed nami.