Papierowe obrazki

Papierowe obrazki

Jak ozdobić rodzinną kuchnię? Najlepiej papierowymi wycinankami, które możesz zrobić własnoręcznie.

Krok 1

Pobierz szablony wybranych obrazków (dostępne powyżej) i wybierz odpowiednie kolory Bloków Hobby i kartonów Happy Color. Jeżeli chcesz, każdy z obrazków możesz przygotować w swojej ulubionej kolorystyce.

Krok 2

Teraz przechodzimy do przygotowania pierwszego obrazka. My wybraliśmy ananasa. Oprawimy go w ramkę o wymiarach 24 cm na 30 cm, ale ty możesz swój obrazek przygotować w innym, podobnym formacie. Na początku przygotowujemy tło. Wybraliśmy do tego Blok DECO niebieski, a z niego dwie kartki w różnych odcieniach. Składamy je tak, aby stworzyły tło o wymiarach pasujących do naszej ramki. Nakładające się na siebie części kartek przecinamy pod kątek ok. 10-15°. Następnie przyklejamy je do prostokąta o wymiarach ramki, który wcześniej przycięliśmy z białego kartonu A3 Happy Color.

Krok 3

Poszczególne elementy szablonu wydrukuj na kartkach bloku DECO w odpowiednim kolorze. Następnie wytnij wszystkie elementy.

Krok 4

Sprawdź na szablonie kolejność, w jakiej powinieneś przyklejać poszczególne elementy obrazka do tła

Krok 5

Teraz weź wygodny w użyciu klej winylowy Happy Color i rozpocznij klejenie obrazka

Krok 6

Powtórz te czynności z pozostałymi obrazkami. Możesz też wymyślić własne wzory. W szerokiej gamie produktów Happy Color znajdziesz wiele ciekawych kolorów, które mogą Cię zainspirować do własnej twórczości.