Kartka na super okazje

Kartka na super okazje

Krok 1

Z białego bloku technicznego wyrwij jedną kartkę i złóż ją na pół. Z bloku Love wybierz czerwoną i różową kartkę i przytnij je tak, żeby czerwony prostokąt miał wymiary 19 cm x 14 cm, a różowy prostokąt 18 cm x 13 cm. Dodatkowo wytnij dwa małe prostokąty:  biały i czerwony – nieco mniejszy od białego.

Krok 2

Wytnij serca z bloku Love i bloku wycinanka samoprzylepna, w którym znajduje się specjalna strona z gotowymi do wycięcia sercami. Skorzystaj z czerwonych brokatowych naklejek – wystarczy wypchnąć wybrane serce z arkusza. Srebrne serduszko wytnij z arkusza brokatowego srebrnego.

Krok 3

Używając serc z poprzedniego kroku, narysuj podobne serca na kartce białego papieru tak, żeby białe serce było nieco większe niż kolorowe. Następnie wytnij białe serca.

Krok 4

Sklej elementy. Czerwoną kartkę naklej na białą, a różową naklej na wierzchu czerwonej. Kolorowe serca naklej na białe – w ten sposób każde kolorowe serce będzie miało białą obwódkę. Tak samo w przypadku małych prostokątów, naklej czerwony na biały.

Krok 5

Ułóż wszystkie elementy na kartce i przyklej w wybranym miejscu. Do serc doklej czerwone sznurki – będą wyglądały jak sznurki od balonów. Dodaj napis używając białego pisaka, a brokatową farbą 3D dodaj napisowi trochę blasku.